Відбулась чергова 53 сесія

Дата: 06.03.2024 15:35

05 березня в Агрономічній сільській раді відбулася чергова сесія. У роботі взяли участь 13 депутатів, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів сільської ради та бажаючі мешканці громади. Порядок денний налічував 34 питання.

На засіданні був присутній та зареєструвався член громадської організації.

В результаті розгляду та обговорень питань порядку денного, прийняті відповідні рішення.

• Безпосередньо, для підтримки ЗСУ виділено 500 тис. грн.. (на придбання  дронів для військової частини);
  • виділено 200 тис. грн. на потреби 1 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Вінницькій області (для придбання спеціального одягу)

Зміни до бюджету стосувались виділення коштів за соціальним напрямком, на потреби закладів освіти.

Інші питання стосувалися господарських та земельних справ.

Питання, яке привернуло найбільше уваги  — надання згоди на демонтаж (знесення ) та списання аварійної будівлі старої школи за адресою: вулиця Незалежності (Гагаріна), будинок 57 в селі Бохоники. На цій земельній ділянці планується будівництво модульних будинків для ВПО за кошти Міжнародної організації з міграції. Обговорення тривало більш, ніж пів години.

На усі запитання були надані обґрунтовані відповіді, запропоновані альтернативи.

Депутати прийняли з даного питання позитивне рішення, адже залучення інвестицій в громаду і її розвиток  - це і є завдання та обов'язок кожного  депутата та мешканця громади.

В підсумку засідання всі питання розглянуто і прийнято відповідні рішення.Фото без опису