Робоча зустріч щодо відкриття приміщень, дружніх до дитини, для використання за методикою «Зелена кімната»

Дата: 18.03.2024 17:04

Фото без опису

З метою спільних дій та вжиття заходів щодо відкриття приміщень, дружніх до дитини, для використання за методикою «Зелена кімната» 18 березня проведена робоча зустріч за участю заступника Агрономічного сільського голови Тетяни Закревської, начальника служби у справах дітей Тетяни Семенюк-Сотник, начальника відділу освяти Ліни Бровченко спільно з поліцейськими офіцерами громади, капітаном поліції Андрієм Гончарем, капітаном поліції Дмитром Дзиганським та інспектором з ЮП СВГ ВП 3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області лейтенантом поліції Яною Василенко.

За методикою «зеленої кімнати» проводитимуть опитування дітей, які стали свідками домашнього насильства. Методика «Зелена кімната» ґрунтується на міжнародних стандартах поводження з неповнолітніми та мінімізації наслідків травматизації дітей та надання таким дітям комплексної соціальної, психологічної, правової, медичної та інших видів допомоги.