Вінницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує наступне:

Дата: 04.04.2024 09:08

Відповідно до статті 34 Закону України «Про бджільництво» ветеринарносанітарне обслуговування бджільництва здійснюється спеціалістами ветеринарної медицини або під їх контролем власниками пасік чи пасічниками. Порядком видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року № 338, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021р.за № 282/35904 визначено, що ветеринарносанітарних заходи, у тому числі щорічний весняний облік пасік, здійснюються до 15 травня поточного року.

Враховуючи зазначене, спеціалістами державних установ ветеринарної медицини Вінницької області в рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів буде здійснюватися плановий відбір зразків на пасіках для лабораторних досліджень на вароатоз, нозематоз, акарапідоз, американський та європейський гнильці та клінічний огляд бджолосімей до 15 травня 2024 року. Витяг з Графіку проведення планових протиепізоотичних заходів на пасіках у Вінницькій області в 2024 році  додається

Графік обстеження Агрономічна ТГ

село Агрономічне        09.04.2024