Дні благоустрою в Медвежому Вушці

Дата: 08.04.2024 15:16

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити села нашої громади чистішими і привабливішими. У рамках місячника благоустрою 6 квітня в селі Медвеже Вушко відбувся суботник біля майбутнього Центру денного догляду «Зернятко».

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до прибирання території Велика вдячність курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ за допомогу.

Спільними зусиллями вдалося прибрати територію, зібрати опале листя, пересадити квіти, демонтувати підлогу в коридорі приміщення.

Висловлюємо подяку директору ПДСС Тарнавській Катерині за надання техніки для вивезення гілля і листя.

Не забуваймо, що чистота і порядок нашого села залежить від кожного з нас.  Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наш рідний край чистішим та привабливішим!Фото без опису