Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 15.04.2024

Дата: 12.04.2024 15:27

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про внесення змін до рішення  16 сесії  8 скликання Агрономічної сільської ради  № 1267 від 23.11.2021 «Про затвердження  Програми «Розвитку місцевого самоврядування в Агрономічній сільській територіальній  громаді» на 2022-2026 роки, зі змінами».

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2.Про внесення змін до рішення  29 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради № 2247 від 14.09.2022 «Про затвердження  Комплексної оборонної-правоохоронної Програми Агрономічної сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» зі змінами».

3.Про внесення змін до рішення № 2793 від 22.11.2023 49 сесії 8 скликання «Про затвердження Програми цивільного захисту населення та територій  від надзвичайних  ситуацій техногенного, природного характеру, забезпечення  пожежної  та техногенної безпеки  на території Агрономічної сільської  ради  на 2023-2025 роки  ( в новій редакції)».

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

4.Про внесення змін  до Програми  «Соціального  захисту населення  Агрономічної територіальної громади» на 2022-2024  роки  ( в новій  редакції).

Інформує:начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Часовських Д.В.

5.Про внесення  змін до рішення 14 сесії сільської ради  8 скликання  № 872 від 22.09.2021 «Про затвердження  структури виконавчих органів ради,загальної чисельності  апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції» зі змінами.

6.Про передачу субвенції  з бюджету  Агрономічної сільської територіальної  громади Головному  управлінню державної служби  України з надзвичайних  ситуацій  у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

7.Про внесення  змін  до рішення 51 сесії 8 скликання від 22.12.2023 № 2848 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2024 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.