Відбулася 54 чергова сесія

Дата: 19.04.2024 15:19

18 квітня відбулася чергова 54 сесія. У роботі взяли участь 14 депутатів, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів сільської ради та бажаючі мешканці громади. Порядок денний налічував 62 питання.

В результаті розгляду та обговорень питань порядку денного, прийняті відповідні рішення:

• Вінницькій обласній військовій адміністрації для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд виділено 200 тис. грн;
  • Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області для придбання пожежних «рукавів» – 200 тис. грн;
  • затверджено мережу закладів загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради на 2024-2027 роки;
  • внесено зміни  до Програми «Соціального захисту населення зокрема, включено заходи щодо соціального захисту військовослужбовців, Захисників та Захисниць, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців.

Окрім того, розглянуто питання комунальної власності та у сфері земельних відносин. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.