Фiзкультурно-оздоровчий захід «Забiг до 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськового спiвробiтвицтва у Збройних Силах України»

Дата: 02.05.2024 16:44

З метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання, популяризації фізичної культури, популяризації серед населення регулярних занять з бігу, підвищення іміджу та престижу Збройних Сил України сьогодні відбувся фізкультурно-оздоровчий захід за участі працівників ради та її виконачих органів, директорів закладів освіти громади, вчителів, учнів та всіх бажаючих.

Спортивно-патріотична акція приурочена до десятиріччя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

Учасники забігу подолали дистанцію 1 км.

Захід пройшов у дружній та спортивній атмосфері, а його учасники долучилися до спільної мети – підтримати та вшанувати учасників Збройних Сил, які віддають своє життя за мир та безпеку нашої держави.

Дякуємо усім, хто долучився до патріотичного забігу!Фото без опису