Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 20.05.2024

Дата: 17.05.2024 15:48

1.Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки,цільове  призначення  якої змінюється  із земель  «для ведення  особистого  селянського  господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель  і споруд             (присадибна ділянка)» в с. Бохоники, Вінницького району, Вінницької області гр. Єдинач  Ользі  Олександрівні.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

2.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється  із земель  «для ведення  особистого  селянського  господарства» на «для будівництва і обслуговування  житлового будинку,господарських  будівель і споруд             (присадибна  ділянка)» в с. Бохоники, Вінницького району,Вінницької області гр. Ушаковій Оксані Миколаївні.

3.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок,цільове призначення яких змінюється  із земель  «для ведення  особистого  селянського  господарства» на «для будівництва і обслуговування  житлового будинку,господарських  будівель і споруд             (присадибна  ділянка)» в с. Бохоники, Вінницького району,Вінницької області гр. гр. Рожок Надії Михайлівні, Рожку Володимиру Васильовичу.

4.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється  із земель «для  ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуального садівництва» на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Голубу Олегу Вячеславовичу.

5.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється  із земель «для ведення  особистого  селянського господарства» на «для індивідуального садівництва» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Голобу Олегу Вячеславовичу.

6.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється  із земель  «для ведення особистого селянського  господарства» на «для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Голубу Олегу Вячеславовичу.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для індивідуального  садівництва по 1-й  пров. Променевий,21,СДТ «Весна»,

с.Агрономічне,Вінницького району,Вінницької області гр. Світайло Людмилі Андріївні.

8.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення ( відновлення)  меж земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового  будинку,господарських  будівель  і споруд ( присадибна  ділянка) (02.01) та для ведення особистого  селянського  господарства (01.03)  по  вул. Польова,2, с. Бохоники, Вінницького району,Вінницької області гр. Яропуду  Володимиру Володимировичу.

9.Про надання дозволу  на розроблення  містобудівної документації-детального плану території гр. Ковальчуку Василю Дмитровичу.

10.Про надання дозволу ТОВ  «Газорозподільні мережі України» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території  Агрономічної територіальної громади.

11.Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Іванцову Валерію Костян-тиновичу.

12.Про передачу земельної ділянки у власність.

13.Про продовження договору земельного сервітуту з громадянами.

Інормує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.