Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 20.05.2024

Дата: 17.05.2024 15:56

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про встановлення надбавок  та виплат заробітної плати сільському голові    травень - грудень 2024 року та їх  преміювання.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2. Про встановлення надбавок  та виплат заробітної плати секретарю   травень - грудень 2024 року та їх  преміювання.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

3.Про виконання  бюджету  Агрономічної сільської територіальної  громади за І квартал 2024 року.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

4.Про передачу субвенції з бюджету  Агрономічної сільської територіальної громади філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

5.Про внесення  змін  до рішення 51 сесії 8 скликання від 22.12.2023 № 2848 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2024 рік».