Вітаємо з поповненням родину Макарчук
Дата: 03.06.2024 17:05
Кількість переглядів: 71
За доброю традицією, сьогодні, привітали родину Макарчук Віталія та Наталії з села Бохоники з народженням сина Назара. Ця радісна подія сталася 30 травня, тепер у сім’ї двоє синочків.
Бажаємо хлопчику здоров'я, енергії, сил і впевненості та обов'язково домагатися всіх намічених вершин. А батькам завжди залишатися розуміючими рідними людьми, які можуть допомогти цінною порадою і підтримати свого сина в будь-яку хвилину. Нехай над Вами буде завжди мирне небо, а діти ростуть щасливими та здоровими!