101 рік – не межа!

Дата: 07.06.2024 14:20

Сьогодні, 07 червня, поважний 101 день народження відзначає жителька села Рівець – Куцій Маріка Григорівна.

З привітаннями та подарунками до іменинниці завітали сільський голова Сергій Сітарський та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков.

Маріка Григорівна народилася 07 червня 1923 року в селі Ільківка. Батько загинув під час Другої світової війни. Все своє життя важко пропрацювала в місцевому колгоспі.

Іменинниця пройшла велику життєву школу, крізь ті випробування, що приготувала їй історія у минулому столітті, долаючи найтяжчі випробування голодомору та воєнного часу, але сьогодні, усміхнена і щира.

Маріка Григорівна - ветеран праці, учасник Другої Світової війни, турботлива матуся, народила та виховала доньку, любляча бабуся, бо має двох онуків, та щаслива прабабуся, бо доля подарувала їй чотирьох правнуків.

Агрономічна сільська рада та вся громада приєднується до щирих вітань та побажань здоров’я, миру, добра й злагоди в родині!

Нехай береже Вас Господь!Фото без опису