Порядок денний постійної комісії з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку на 19.06.2024

Дата: 18.06.2024 09:34

Порядок денний постійної комісії з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про внесення змін до рішення 53 сесії 8 скликання «Про затвердження структури  та загальної  чисельності закладів освіти  та культури Агрономічної сільської ради  ( у новій редакції)» від 05.03.2024 № 2942.

Інформує: начальник відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Бровченко Л.Д.

2.Про внесення змін до рішення 14 сесії  сільської ради  8 скликання  № 872 від 22.09.2021 «Про затвердження  структури  виконавчих органів ради, загальної чисельності  апарату ради  та її виконавчих  органів  у новій редакції» зі змінами.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.