Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 25.06.2024

Дата: 21.06.2024 15:49

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про надання  частини  основної  щорічної відпустки голові сільської ради  Сітарському  Сергію Миколайовичу  з виплатою  матеріальної допомоги на оздоровлення.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2.Про встановлення  місцевих  податків і зборів  на території  Агрономічної  сільської територіальної  громади.

3.Про внесення змін  до рішення  № 2979 від 18.04.2024, 54 сесія 8 скликання «Про затвердження Програми цивільного  захисту населення  та територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру,забезпечення пожежної  та техногенної  безпеки  на території  Агрономічної сільської ради на 2023-2025 роки» ( в новій редакції).

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Закревська Т.П.