Відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству

Дата: 24.06.2024 13:43

Фото без опису

Сьогодні, 24 червня, під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Закревської відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,  інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

У ході зібрання учасники розглянули ряд питань:

▪ про роботу закладів освіти у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей;

▪ про Постанову КМУ «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання ВПО»;

▪ про роботу служби у справах дітей у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей;

▪ про статистику випадків вчинення домашнього насильства за перше півріччя 2024 року по Агрономічній територіальній громаді;

▪ різне, зокрема про наказ голови Вінницької обласної військової адміністрації № 382 від 06.06.2024 «Про основні засади реалізації на Вінниччині ветеранської політики у 2024 році».