Свято Олімпійського прапора

Дата: 16.07.2024 16:34

Сьогодні в нашій громаді на базі Агрономічненського ліцею відбулося урочисте підняття Олімпійського прапора, присвяченого початку XXXIII Літніх Олімпійських Ігор, які триватимуть з 26 липня по 11 серпня у Парижі.

З вітальними словами до учасників та гостей свята звернулись сільський голова Сергій Сітарський та учасник І-ї Олімпіади серед студентів, рекордсмен Вінницької області зі стрибків у довжину Вадим Адамчук.

А далі, під звуки національного Гімну, на флагштоках замайоріли прапори -  Державний прапор України, прапор Національного Олімпійського комітету України.

Також учасники спортивного свята вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв, спортсменів, захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Уболіваємо за наших спортсменів і з нетерпінням чекаємо на нові перемоги!Фото без опису