До Агрономічної громади знову завітала гуманітарна місія «Проліска»

Дата: 19.07.2024 15:26

Заступник сільського голови Тетяна Закревська провела робочу зустріч із представниками гуманітарної місії «Проліска».

Під час зустрічі обговорювалися шляхи подальшої співпраці. Зокрема, допомога для внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю нашої громади.

В рамках візиту відвідано Центр денного догляду «Зернятко», обговоривши, способи створення ще більш комфортних умов дитячого простору.

Разом із партнерами міжнародної гуманітарної місії продовжуємо долати труднощі, та працювати над відновленням та підтримкою тих, хто потребує допомоги!