Порядок підготовки проєктів
📝Порядок підготовки проєктів
☑️Проєкт розробляється автором за формою згідно з Додатком 2 до Положення про Громадський бюджет Агрономічної територіальної громади.
☑️Назва проєкту повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення. Оригінальні назви не повинні суперечити їх основній меті.
☑️План заходів з виконання проєкту повинен відображати етапи виконання проєкту, зокрема закупівлю товарів (виконання робіт, надання послуг, у залежності від потреб проєкту).
☑️Розрахунки, креслення, що розкривають сутність, цілі проєкту та можливість його практичної реалізації, додаються автором до проєкту, про що зазначається у формі проєкту (назва додатку та кількість сторінок).
☑️При підготовці проєкту автор забезпечує його відповідність таким вимогам:
- проєкт відповідає нормам законодавства;
- заповнено усі обов'язкові поля форми, наведеної у Додатку 2 до цього Положення;
- проєкт відповідає тематиці проєктів, визначеній у Додатку 1 до цього Положення;
- питання реалізації проєкту знаходиться в межах компетенції Агрономічної сільської ради та її виконавчих органів;
- реалізація проєкту планується на землях, які належать на праві комунальної власності Агрономічної сільської територіальній громаді, на території будівель (приміщень) загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності, на території або об’єктах, що перебувають у власності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), органів самоорганізації населення (ОСН);
- проєкт не суперечить затвердженій містобудівній документації;
- реалізація проєкту не порушує прав інших осіб;
- реалізація проєкту не порушує прав інтелектуальної власності;
- тривалість реалізації проєкту –наступний бюджетний рік;
- вартість проєкту не перевищує максимальну вартість, яка визначена у Додатку 1 до цього Положення для одного проєкту;
- розрахований автором бюджет проєкту включає усі витрати, пов’язані з: розробкою проєктної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою підрядникам за виконання робіт, надання послуг (в т.ч. логістичних: доставка, зберігання) та інше;
- проєкт не може передбачати ремонт та реконструкцію приватного майна, окрім територій або об’єктів, що перебувають у власності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), органів самоорганізації населення (ОСН), за умови вільного доступу до цих територій;
- об’єкт, який створений в ході реалізації проєкту, має бути загальнодоступним для всіх жителів громади та не мати комерційного характеру.