До відома громадян!

Агрономічна сільська рада повідомляє, що відповідно до Рішення Агрономічної сільської ради від 18.08.2022 р №2228 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території» проектною організацією ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" розробляється проект містобудівної документації місцевого рівня — Детальний план території для розміщення житлової садибної забудови, що межує з СМ "Окружний" на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

11:56:29 27.07.2023

До уваги споживачів газу!

18 липня цього року компанія АТ «Вінницягаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.

09:06:26 27.07.2023

Шкідливий вплив пожеж в екосистемах

Екосистема - це екологічна система або природний комплекс що створений живими організмами з умов їх існування, так звана біологічна система. У кожній екосистемі відбуваються кругообіг речовин та обмінні енергетичні процеси. Система, яка існує самостійно. Це жива природа, що нас оточує: ліси, степи, поля, луги і т.д.

16:07:20 26.07.2023

​​​​​​​Знову Агрономічна громада оповита глибоким сумом

Знову Агрономічна громада оповита глибоким сумом. Захищаючи Батьківщину від окупантів, на території Луганської області 23 липня загинув житель села Горбанівка – ВАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР ВЛАДИСЛАВОВИЧ, 03.03.1970 р.н.

16:30:33 24.07.2023

До уваги жителів с.Агрономічне

За повідомленням ТОВ «ЖЕК «Агрономічне», в частині села відсутнє водопостачання, у зв’язку із аварійною ситуацією в районі 6 зупинки. Роботи ускладнені, адже труба знаходиться під  дорожнім покриттям! Тому роботи з відновлення будуть продовжені з 24 липня. Вибачте за тимчасові незручності!

17:08:07 22.07.2023