До відома громадян!

Агрономічна сільська рада повідомляє, що відповідно до Рішення Агрономічної сільської ради від 22.12.2023 р №2875 51 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території» проектною організацією ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" розробляється проект містобудівної документації місцевого рівня — Детальний план території для розміщення громадської забудови та транспортного обслуговування на земельних ділянках в межах кварталу обмеженого вулицею Юзвинська, провулками Хлібний та Архітектурний в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, замовником якого є виконавчий комітет Агрономічної сільської ради.

12:21:58 27.03.2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради повідомляє, що з 01 квітня до 31 травня 2024 року триватиме прийом документів для зарахування дітей до перших класів в закладах загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради.

11:52:50 25.03.2024

До відома громадян

19 березня з 09:00 год. до 15:00 год. в приміщенні Агрономічної сільської ради можна отримати консультації з питань  оплат комунальних послуг та провести звірку показників за газ та електроенергію.

11:22:08 18.03.2024

Про публічне представлення звіту про виконання бюджету Агрономічної сільської територіальної громади за 2023 рік та про виконання бюджетних програм

15:59:26 13.03.2024