Оголошення

Увага! Відсутнє електропостачання!

За повідомленнями Центральних ЕМ, 25 травня 2021 року в зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє електропостачання з 09:00 до 17:00:

13:38:46 24.05.2021

До уваги отримувачів житлових субсидій

Відповідно до Постанови КМУ від 19.05.2021 року №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

11:29:24 24.05.2021

Порядок встановлення меж земельної ділянки

Згідно з Інструкцією про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками (далі – Інструкція), встановлення   (відновлення)   меж   земельної   ділянки здійснюється з метою визначення в натурі (на місцевості) метричних даних земельної ділянки,  у тому числі  місцеположення  поворотних точок її меж та їх закріплення межовими знаками на підставі розробленої  та  затвердженої технічної    документації   із   землеустрою   щодо   встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості), технічної  документації  із  землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних  ділянок  або  проекту   землеустрою   щодо   відведення земельної ділянки.

12:32:38 20.05.2021

Оголошення

14 травня о 13:00 в приміщенні сільської ради відбудеться засідання комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності з подальшими виїздами за зверненнями громадян.

14:39:09 13.05.2021

Забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням – один із напрямів роботи Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

Вінницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області (далі – відділення) інформує, що на виконання вимог Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105-ХІV (зі змінами) та Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39, зі змінами (далі – Порядок № 39) здійснює роботу по направленню на реабілітаційне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей.

15:16:00 12.05.2021