Оголошення

Всі, хто має намір, отримати тимчасові ділянки для посадки картоплі, можуть звернутися до сільської ради для написання заяви на ім’я сільського голови.

12:46:09 19.04.2021

#ДавайБудемоПриродуБерегти

До Дня Довкілля (17 квітня) та Дня Землі (22 квітня) Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. запрошує долучитися до онлайн-челенджу "Давай будемо природу берегти!"  Мета онлайн-челенджу:   1. Возвеличення краси природи.  2. Гармонійне єднання людини і природи.  3. Заклик бережливо ставитися до природи.  4. Дбати про красу рідної землі. Учасники: педагоги, учні, батьки. Терміни: 16-24 квітня 2021 Правила участі в онлайн-челенджі: - Обрати якісні відео чи фотоматеріали, які будуть відповідати темі челенджу. - На своїй сторінці (або власній, або вашого закладу освіти) у соціальній мережі Facebook розмістити обраний матеріал про екологічну дію щодо збереження нашої Землі. - Матеріали розмістити ОБОВ'ЯЗКОВО з хештегом #ДавайБудемоПриродуБерегти

14:38:51 16.04.2021

До уваги жителів Агрономічної територіальної громади

Кабінет Міністрів України ініціює зміни до Порядку призначення житлових субсидій затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995р. № 848, з травня 2021 року, а саме: призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватися лише після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб.

10:58:14 13.04.2021

До уваги жителів села Агрономічне

Агрономічна сільська рада просить, щоб до 12 квітня 2021 року було завершено всі обрізки дерев і знести їх в місця стихійних сміттєзвалищ, для того щоб сільська рада змогла ліквідувати їх до свят. В разі, якщо обрізки дерев будуть продовжені після 12 квітня, громадянам потрібно буде самостійно утилізовувати гілки. Дякуємо за розуміння.

17:01:15 06.04.2021

Відсутнє електропостачання

До уваги жителів с.Медвеже Вушко! За повідомленням Вінницьких центральних ЕМ в понеділок, 05 квітня, буде відсутнє електропостачання з 09:00 до 17:00.

15:10:56 02.04.2021