Цивільний захист

Увага! Заходи щодо профілактики захворювання на сказ!

На виконання протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 13.03.2024 №1 та Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитичних хвороб тварин у Вінницькій області на 2024 рік, з 01 травня по 31 т равня 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин з урахуванням Закону України від 24.02.2022 №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»

11:08:09 30.04.2024

До уваги громадян!

У зв'язку із нетиповими погодніми умовами на окремих полях Вінницької області розпочалось цвітіння ріпаку. Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в котрий раз наголошують на необхідності суворого дотримання суб'єктами господарювання та фізичними особами регламентів застосування засобів захисту.

09:30:59 26.04.2024