Агрономічна сільська рада
.

Цивільний захист

Увага! Ожеледиця!

Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду. Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.

11:08:20 08.01.2024

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ВОДІЯМИ ПРИ ОЖЕЛЕДИЦІ

Несприятливі дорожні умови є прямою причиною дорожньо-транспортних пригод, а тому вимагають від водіїв підвищеної уваги до заходів власної безпеки і бездоганного дотримання Правил дорожнього руху.

10:52:08 08.01.2024

Як безпечно користуватися електричними обігрівачами?

Екватор осені, тож не зайвим буде повторити основні правила експлуатації електричних обігрівачів, адже закарпатці нерідко обирають саме їх через нижчу вартість використання у порівнянні з газовими. Але водночас електронагрівальні прилади містять і небезпечний «сюрприз» – здатність призвести до нищівної пожежі. Аби цього не сталося, закарпатські рятувальники нагадують громадянам правила безпеки:

10:37:38 08.01.2024

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує!            

 З настанням заморозків у громадян, які перебувають поблизу водойм, існує загроза провалитися в крижану воду при перебуванні на льоду. Особливу небезпеку лід представляє у ці дні, коли через постійну мінливу температуру на водоймах утворився нестійкий крижаний покров.

19:06:24 22.12.2023

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертаються  до громадян, з проханням бути обережним у поводженні з відкритим вогнем, не курити в ліжку чи в приміщенні, не кидати непогашені недопалки на землю чи узбіччя доріг, та не палити в нетверезому стані. За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, особливо в холодну пору року, є необережність населення під час куріння. Особливо небезпечним є куріння у ліжку у нетверезому стані. Засинаючи, людина не відчуває як недопалок випадає з рук. Час тління цигарки складає від 4 до 10 хвилин, цього часу достатньо щоб загорілися предмети на які може потрапити недопалок. Оскільки більшість постільних речей виготовлені з легкозаймистих речовин, то при потраплянні на них запаленої сигарети, тління розпочинається майже одразу. Згодом воно переростає у пожежу. Під час пожеж спричинених палінням в ліжку більшість людей гине через отруєння чадним газом. На жаль, така ситуація повторюється із року в рік.                                                                                                                                                                                                                                               З повагою фахівець ВЗЗ ПНС у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Віктор ТИХОНЮК

13:32:32 12.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь