Як відновити втрачені документи про вищу освіту

Починаючи з 2014 року, чимало українців були вимушені залишити своє житло на тимчасово окупованих територіях та шукати порятунку в інших регіонах країни. Дуже часто, прибуваючи до нового місця проживання, вони стикаються з великою кількістю проблем, пов’язаних з побутом, фінансовими справами, житловими умовами та різними питаннями юридичного характеру.

19:52 27.07.2021

XVI Український муніципальний форум

27 липня сільський голова – Сергій Сітарський, бере участь у XVI Українському муніципальному форумі. У форумі приймає участь представники усіх регіонів України. Перший день, присвячений місцевій демократії та належного врядування, які можуть впроваджені у повсякденну практику для формування сталих місцевих політик. Тому спілкування, обмін інформацією, досвідом, робота над  помилками надає керівникам громад неоціненний досвід.

16:58 27.07.2021

Захистіть себе і свою родину!

??Вакцинуватись від COVID-19 тепер можуть всі! ? ??Україна розпочала - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. ? ??Тепер кожен охочий може вакцинуватися без попереднього запису: В пунктах щеплення, які діють при кожній амбулаторії Вінницького району; В центрах масової вакцинації населення, які працюють 7 днів на тиждень. ? ??Для того щоб ідентифікувати особу в системі необхідно вказати декларацію з сімейним лікарем або мати з собою ПАСПОРТ та ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД! ? ??Адреса пунктів щеплення та центрів масової вакцинації населення можете дізнатися за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/ ? ??Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть скористатися послугою мобільної бригади з вакцинації за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря. ? ??Вакцини достатньо: Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio), Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. ? ??За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 49 057 осіб. ? ??Від початку кампанії у Вінницькій області вакцинувалося 206 548 осіб, з них за останню добу 1695 осіб.

17:05 26.07.2021

Відбулося засідання Міжвідомчої ради

Сьогодні, 26 липня, відбулося засідання  Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Члени ради прийняли забезпечити організацію заходів з проведення інформаційної компанії для актуальної проблеми українського суспільства. Також було ухвалено розробити план роботи Ради  на 2 півріччя.

15:31 26.07.2021

Вітаємо з ювілеєм!

25 липня свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Ільківка – Ярова Євгенія Григорівна. Привітати ювіляршу завітали: заступник сільського голови –Тетяна Закревська та депутат Марія Дем’янова.

12:07 26.07.2021

Під гаслом «Живий вогонь єднає Україну» відбувся фестиваль звичаєвої культури

24 липня у Якушинецькій громаді Вінницької області відбувся ХІІ Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий Вогонь». Запальні танці, дитячі майстер-класи, виступи заслужених колективів України, козацькі традиції, яскрава ярмарка , хореографічний  флешмоб. Так драйвово проходив і вражав гостей Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий Вогонь».

11:58 26.07.2021

Воркшоп: "Культурний туризм як джерело розвитку громади"

24 липня 2021 року відбувся  воркшоп на тему "Культурний туризм як джерело розвитку громади" в рамках фестивалю "Живий вогонь", який проходив в с. Якушинці. Участь у заході від відділу освіти прийняв головний спеціаліст  Добровольський Микола Петрович. Також на заході виступали відомі спікери: - Володимир Воловодюк - організатор фестивалю, отаман Вінницького козацького  полку ім.Богуна; - Василь Прокопенко – тренер запорізької школи «Спас»; -Андрій Федик – підприємець, меценат, громадський діяч; - Віктор Раковський – народний майстер самічиківського  розпису; - Світлана Пустовіт – заступниця голови МГО «Україна-Польща- Німеччина»; -Ірина Пишна – співзасновниця туристичного клубу «Бідняжка»; -Андрій Кашпур- співзасновник платформи «Назустріч Сонцю».

10:53 26.07.2021

Велике будівництво Вінниччина

За дорученням Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА  в рамках робочого візиту до Могилів-Подільського району перший заступник голови Наталя Заболотна  із заступником голови Могилів-Подільської РДА Ганною Сінчак та Ямпільським міським головою Сергієм Гаджуком перевірили готовність Ямпільського приймального відділення, яке ремонтується в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" за рахунок коштів з державного бюджету.  Перша черга вже готова. Отримано сертифікат, що підтверджує готовність до експлуатації.  Для лікарні за кошти державного бюджету було придбано нове та сучасне медичне обладнання:  - комп’ютерний томограф; - апарат УЗД; - система рентгенівська діагностична. КТ і УЗД вже встановлено, залишилось отримати лише дозвільні документи на експлуатацію. Всі обстеження на цьому обладнані робитимуть БЕЗКОШТОВНО! Зроблено багато, хоча ВеликеБудівництво стартувало лише минулого року.

18:15 23.07.2021