A A A K K K
для людей із порушенням зору
Агрономічна сільська рада
.

Новини

Дата: від до Скинути

Створення безпечного простору у громаді

Нещодавно працівники, депутати та поліцейський офіцер громади Агрономічної сільської ради взяли участь в тренінгу на тему: «Створення безпечного простору у громаді: Методика проведення аудитів безпеки». Під час навчання учасникам представлені навички та знання, необхідні для проведення аудиту безпеки для створення безпечного простору у громаді. 18 вересня учасники зібралися в селі Ільківка з метою розроблення маршруту  №1 та проведення аудиту безпеки безпосередньо у громаді. Під час зустрічі обстежено небезпечні місця, ризикові зони частини населеного пункту.

16:00 20.09.2023

17 вересня в Україні відзначають День рятівника

Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

15:49 20.09.2023

Профілактично- просвітницький захід на тему "Правова культура"

19 вересня 2023 року в Ільківській гімназії Агрономічної сільської ради, працівниками ССД Агрономічної сільської ради, спільно з офіцерами громади Агрономічної сільської ради, був проведений профілактично- просвітницький захід на тему "Правова культура". Були висвітлені питання:

10:32 20.09.2023

Вітаємо з народженням доньки!

В громаді продовжують вітати сім’ї новонароджених. Сьогодні, традиційно, заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала родину з Агрономічного.

17:13 18.09.2023

Вітаємо з народження сина

За доброю традицією, яка склалася у нашій громаді, сільський голова Сергій Сітарський привітав родину з Агрономічного Гураль Дмитра Михайловича та Ольги Вадимівни з народженням сина. 19 серпня вони стали батьками чудового хлопчика, Михайлика.

16:53 14.09.2023

БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ ГАЗУ - БЕЗПЕКА ЖИТТЯ!

Безумовно, природний газ є джерелом затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки. При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибухів, пожеж та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров’ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих. Щоб уникнути нещасних випадків, будьте завжди уважними при користуванні газом, неухильно дотримуйтесь правил експлуатації газових приладів! 1. ПЕРШ, НІЖ РОЗПОЧАТИ РОБОТУ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ – ВІДКРИЙТЕ ВІКНО. Приміщення, в яких працюють газові прилади, повинні добре провітрюватись. Під час роботи газового обладнання кватирки або фрамуги повинні бути відчинені. Двері в приміщення, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід, повинні мати в нижній частині щілину або круглі отвори для притоку свіжого повітря. Це забезпечить постійний приплив свіжого повітря та повне згоряння газу. Перед користуванням духовою шафою, її необхідно також провітрити, відкривши дверцята для припливу повітря до пальника духовки.  ПАМ’ЯТАЙТЕ: Для повного згоряння 1 куб. м газу необхідно 10 куб. м повітря, якщо це природний газ (метан), і 27 куб. м повітря для зрідженого газу (пропану-бутану). Якщо не забезпечити приплив повітря в повному обсязі, то в процесі горіння буде виділятися чадний газ (оксид вуглецю СО), - надзвичайно отруйна речовина.  Чадний газ не має ні кольору, ні запаху, ні смаку та легко змішується з повітрям. Він здатний навіть в мізерно малих концентраціях з’єднуватися з кров’ю у 200–300 разів швидше, аніж кисень. і накопичуючись, викликати важке отруєння. 2. ПЕРЕВІРТЕ ТЯГУ В ДИМОВИХ ТА ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ КАНАЛАХ Перевіряйте тягу в димових та вентиляційних канал перед увімкненням газових приладів, а також надалі впродовж їх роботи. Для того, щоб перевірити наявність тяги в димових та вентиляційних каналах, піднесіть до вентиляційної решітки смужку тонкого паперу. Якщо папір притягнеться до неї – тяга є, якщо ні – тяги немає. Користуватися відкритим вогнем (запалений сірник, запальничка, свічка чи цигарка) для перевірки наявності тяги в димових та вентиляційних каналах, категорично заборонено, адже в них можуть накопичуватися легкозаймисті речовини! Часто димар перебуває в повному порядку, однак тяга відсутня через те, що в кімнату перекритий доступ припливному повітрю. Відкрийте вікно і переконайтесь, що в приміщенні потрібно забезпечувати вентиляцію! Як свідчить статистика, - порушення тяги в димових та вентиляційних каналах спричиняє найбільшу кількість отруєнь чадним газом. Саме тому від їх справності залежать наша з вами

15:09 14.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь