Вітаємо родину Новожен з поповненням

Народження дитини — це найпрекрасніше, що може тільки бути у житті кожного. Сьогодні, за традицією, вітали родину Новожен з села Бохоники. У Тараса та Вікторії 19 березня народився син Андрійко.

15:27 19.04.2024

Відбулася 54 чергова сесія

18 квітня відбулася чергова 54 сесія. У роботі взяли участь 14 депутатів, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів сільської ради та бажаючі мешканці громади. Порядок денний налічував 62 питання.

15:19 19.04.2024

Набори насіння в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»

В межах проекту «Згуртовані громади» Агрономічна сільська рада за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку та Всеукраїнської асоціації громад отримала насіння овочевої групи для весняної посівної компанії 2024.

16:50 18.04.2024

До уваги ГО, які опікуються питаннями працевлаштування ВПО

Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.

13:56 15.04.2024