Дата: від до Скинути

Набори насіння в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»

В межах проекту «Згуртовані громади» Агрономічна сільська рада за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку та Всеукраїнської асоціації громад отримала насіння овочевої групи для весняної посівної компанії 2024.

16:50 18.04.2024

До уваги ГО, які опікуються питаннями працевлаштування ВПО

Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.

13:56 15.04.2024

УВАГА! Оновлені правила надання відпустки при народженні дитини! Держава зробила крок назустріч тим, хто поєднує роботу із сімейними обов’язками!

Уряд оновив правила отримання відпустки при народженні дитини! З 29 березня 2024 року застосовуються нововведення до Порядку, затвердженого раніше постановою №693 від 7 липня 2021 року.

10:13 09.04.2024

Вітаємо з 95-річчям жительку села Горбанівка - Войтенко Ганну Семенівну

08 квітня свій 95-річний ювілей відзнає жителька села Горбанівка – Войтенко Ганна Семенівна. Привітати іменинницю завітав сільський голова Сергій Сітарський та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, депутат Марія Дем'янова.  З побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, миру звернувся очільник громади. Подякував за невтомну працю на благо майбутнього покоління та побажав відзначити у широкому колі рідних ще й своє 100- річчя. На її долю випали важкі випробування: роки голодоморів, війни, післявоєнна розруха, відбудова. Працювала в місцевому колгоспі, дитячому будинку в Жмеринці, на вінницькому Хімпромі. За сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх обов’язків неодноразово нагороджена грамотами та подяками. Незважаючи на складні життєві випробування, Ганна Семенівна народила і виховала двох дітей. Щаслива бабуся двох онуків, тішиться успіхам чотирьох правнуків. В цей знатний ювілей, Ваші почесні 95 років, щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.

17:58 08.04.2024

Дні благоустрою в Медвежому Вушці

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити села нашої громади чистішими і привабливішими. У рамках місячника благоустрою 6 квітня в селі Медвеже Вушко відбувся суботник біля майбутнього Центру денного догляду «Зернятко».

15:16 08.04.2024