Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Підписано угоду про співпрацю

16 липня, директор Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, Олександра Христянко, підписала угоду про співпрацю  з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля». Сподіваємося на плідну співпрацю!

21:51:31 17.07.2021

Безпечне літо

Сьогодні, 13 липня, працівники Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з майором поліції  ВП#3 ВРУП ГУНП у Вінницькій області, Франковою І. В. провели профілактичний захід «Безпечне літо», мета якої - дотримання правил поведінки на воді.  Адже, знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей!  У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101».  І пам’ятайте, що ваша безпека – у ваших руках!

22:33:28 13.07.2021

Вивчали іноземні мови разом з PolyGlot

02 липня одна багатодітна родина з Агрономічної громади, взяяла участь в обласному заході (@POLY GLOT- центр вивчення іноземних мов, професор Юлія Рибінська), який був спрямований на актуалізацію вивчення іноземних мовта італійської культури.

20:13:49 05.07.2021

Центр надання соціальних послуг інформує

До уваги батьків! Запрошуємо Ваших дітей, віком від 12 до 18 років на відпочинок до християнського табору з 19 по 24 липня 2021 року!  Звертайтесь до 15 липня за номером 093-389-0221.

20:12:38 05.07.2021

Круглий стіл «Форми співпраці»

22.06.2021 р. на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради , відбувся круглий стіл «Форми співпраці» спільно з представниками Товариства Червоного Хреста України , директором ЦНСП, начальником відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я та начальником відділу освіти , молоді, спорту , культури та туризму Агрономічної сільської ради, де обговорили плани майбутньої співпраці!

17:08:46 23.06.2021

Проведено захід на користь поліпшення психоемоційних контактів дітей з батьками

Сьогодні, 15.06.2021 р.,  на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради, було проведено захід на користь поліпшення психоемоційних контактів дітей з батьками, з сімей , які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у ЦНСП та ССД Агрономічної сільської ради.  Щиро вдячні практичним психологам , Мохній О. І. та Бедрій О. І. ,  КЗ «Вінницький обласний центр соціально - психологічної реабілітації дітей». Раді співпрацювати!

21:40:33 15.06.2021

Зустріч фахівців Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради з представниками Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»

15.06.2021 р. відбулась зустріч фахівців Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради з представниками Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля», де обговорювали  алгоритм дій та взаємодії вищевказаних структур.

21:22:46 15.06.2021

Відвідали ГО "Полум'я надії"

02.06.2021 р. з нагоди Дня захисту дітей, фахівцями Центру надання соціальних послуг відвідано родини, які перебувають у кризовому центрі для мам з дітьми ГО "Полум'я надії".

19:23:05 03.06.2021

Дякуємо Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради в рамках проведення обласного свята до Міжнародного дня захисту дітей, висловлює щиру подяку організаторам такого дійства Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.  Діти - наше майбутнє ! А щасливі діти- щасливі батьки!

12:53:03 03.06.2021