Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради

Дякуємо за співпрацю!

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради висловлює щиру подяку Товариству Червоний Хрест України(Вінницької області) за наданий дитячий розвиваючий інвентар. Фахівцями ЦНСП, було забезпечено передачу різноманітних ігор до Центрів культури та дозвілля Агрономічної територіальної громади, де куратори дитячих гуртків, весело та з користю провели час з вихованцями.  Щиро дякуємо колегам за співпрацю!

11:36:56 21.09.2021

Консультації фахівцями з Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 15 вересня,  на базі Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради було надано консультації фахівцями Вінницького місцевого центру з надання БВПД для жителів с. Бохоники. Усім присутнім роз‘яснено про можливість отримання безоплатної правової допомоги, надано інформаційні буклети з правової тематики та контактними даними БВПД.

15:15:54 15.09.2021

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Центр надання соціальний послуг Агрономічної сільської ради інформує про надання безкоштовної юридичної консультації:

21:07:14 10.09.2021

Чергова зустріч з дітьми в селі Бохоники

Сьогодні, 25 серпня, фахівцями Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області було проведено дитячий захід на базі Будинку культури села Бохоники, в рамках програми «Соціально- психологічної підтримки дітей». Щиро вдячні усім за участь!

22:12:43 25.08.2021

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

14:27:02 30.07.2021

Зустріч з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області

Сьогодні , 27 липня, фахівцями Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області та Відділом освіти, молоді, спорту та туризму Агрономічної сільської ради, було проведено дитячий захід в Будинку культури в с. Агрономічне, в рамках програми « Соціально- психологічної підтримки дітей». Щиро вдячні усім за участь!

22:49:13 27.07.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує

30 липня, Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми — це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами таких «торгів».  Торгівля людьми - особливо важкий злочин, який карається Законом України(ст. 149 Кримінального кодексу України)  «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми у Вінницькій області - 0 800 750 475 Вінницька обласна правозахисна організація Джерело надії /  Spring of Hope (0432)61 22 80, (068)425 00 70 Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради (093)389 02 21

12:49:40 26.07.2021

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує!

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства звертайтесь за телефонами «Лінії довіри» з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми у Вінницькій області  0 - 800 – 75 – 04 - 75; Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Центру «Ла Страда-Україна»: 0-800-500-335 , національна поліція України – 102, урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства 15-47 (лінія працює цілодобово, дзвінки безкоштовні).  Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!  Щасливе майбутнє кожної родини знаходиться  в її руках. «Не мовчи! Ми допоможемо!»

16:41:13 19.07.2021

Дитячий захід в Горбанівці

16 липня фахівці Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради спільно з Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області організували дитячий захід в Будинку культури в с. Горбанівка, в рамках програми «Соціально- психологічної підтримки вразливих верств населення».

21:55:45 17.07.2021