УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Російські ракети та БПЛА (безпілотні літальні апарати) залітають набагато далі від лінії фронту, а їхні залишки можна зустріти в населених пунктах на території кожної  області України.

15:24 10.09.2024

Новий дитячий майданчик з'явився в громаді

07 вересня за ініціативи мешканців ОСТ «Барський масив» відбулося відкриття дитячого майданчика. Підтримку в реалізації проєкту надала Агрономічна сільська рада, виділивши кошти в сумі 75 000 грн на придбання конструкцій. 70 000 грн в рамках грантового конкурсу» Твори добро» надала громадська організація «Ми – Вінничани». Загальна вартість проєкту складає більше 150 000 грн.

14:17 09.09.2024

До центру денного догляду «Зернятко» завітали представники гуманітарної місії «Проліска»

В рамках співпраці з Агрономічною сільською радою до центру денного догляду «Зернятко» завітали представники гуманітарної місії «Проліска». На вихованців центру чекали різноманітні навчальні завдання та ігри, креативні завдання.

15:27 06.09.2024

День знань в Агрономічній громаді

2 вересня у навчальних закладах Агрономічної громади відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань та Першого дзвоника!

16:47 02.09.2024

Забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" відбувся в громаді

У рамках відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в нашій громаді відбувся всеукраїнський щорічний забіг у пам'ять про загиблих «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Це щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни.

14:47 31.08.2024