Дата: від до Скинути

Реєстрація для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та осіб І та ІІ групи інвалідності Міжнародним Медичним корпусом

Сьогодні, 14.03.2024 р., на базі ЦКтаД с. Агрономічне, організовано реєстрацію для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та осіб І та ІІ групи інвалідності, яка здійснювалась Міжнародним Медичним корпусом. Діємо лише для благополуччя родин нашої громади .

15:15 14.03.2024

Cпівпраця з благодійним фондом «Право на захист»

Агрономічна сільська рада продовжує співпрацювати з благодійним фондом «Право на захист», який допомагає внутрішньо переміщеним особам. У 2024 році у нашій громаді зареєструвалися новоприбулі 15 родин ВПО. Саме для них, 13 березня  БФ «Право на захист» організував  видачу необхідної  допомоги, яка включала кухонні набори, ковдри, розкладачки, рушники, термоси, засоби гігієни. Це далеко не перша допомога у рамках нашої взаємодії. Агрономічна сільська рада та родини внутрішньо переміщених осіб висловлюють вдячність за надану допомогу та турботу. Сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю. Разом ми здатні зробити більше!

13:36 13.03.2024

Сьогодні громада попрощалася із Захисником Олегом Ковалем.

Народився Олег Коваль 11.04.1972 року  в с. Медвеже Вушко. Тут пройшли його дитинство і шкільні роки. Після закінчення школи вступив до Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського. Навчався на вчителя фізичного виховання.Після закінчення університету був призваний на строкову службу.

17:25 12.03.2024

Урядова грантова програма єРобота

Урядова грантова програма єРобота спрямована на підтримку українського бізнесу. Грант Власна Справа від Міністерства економіки - найпоширеніший в цій програмі. Завдяки гранту ви можете отримати кошти на старт або розвиток власного бізнесу. Подавайте заявку та бізнес-план через портал Дія. Отримайте до 250 тисяч гривень на рахунок втілюйте ваші бізнес-ідеї та розвивайте свою власну справу!

20:05 11.03.2024

Вітаємо з народженням сина!

Сьогодні, 11 березня, сільський голова Сергій Сітарський привітав з поповненням родину Бортник з Агрномічного. 28 лютого Марія та Дмитро втретє стали батьками. У них народився хлопчик Андрійко.

14:24 11.03.2024

Нарада щодо реалізації програм підтримки ветеранів в громаді

07 березня сільський голова Сергій Сітарський взяв участь в обласній нараді щодо реалізації програм підтримки ветеранів в громаді. Адже в сьогоднішніх реаліях ветеранська політика має бути одним з пріоритетних напрямків роботи.

13:42 08.03.2024