Дякуємо Героям, яким ми завдячуємо нашим життям!

Житель Агрономічного Олександр Бондар  отримав нагрудний знак «Ветеран війни». Сьогодні заступник сільського голови Тетяна Закревська поспілкувалася із захисником та подякувала Олександру за мужність, відважність та патріотизм.

16:32 10.07.2024

Вітаємо з народженням доньки!

Наша громада поповнюється новими жителями. Ще одна мешканка Агрономічного з’явилася на світ 03 липня. Сьогодні заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала з народженням доньки Олександри родину Думанських з Агрономічного.

12:15 10.07.2024

Рекомендації щодо використання альтернативних джерел електроживлення

Через воєнну агресію російської федерації проти України та терористичні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури нашої країни на об’єктах різного призначення широко використовується обладнання для автономного або резервного електропостачання на забезпечення потреб громадян, установ, організацій та суб’єктів господарювання.

08:48 10.07.2024

Юридична сесія для ВПО нашої громади

Агрономічна сільська рада продовжує співпрацювати з благодійними фондами та організаціями, котрі допомагають внутрішньо переміщеним особам нашої громади. Однією з таких організацій є БФ «Право на захист».

16:00 09.07.2024

Допомога Агрономічній амбулаторії

У відповідь на звернення головного лікаря КНП «Якушинецького ПМСД» для Агрономічної амбулаторії сільський голова Сергій Сітарський закупив та передав медикаменти, які необхідні для надання першої медичної допомоги. Адже вкрай важливо аби сімейні лікарі були забезпечені усіма необхідними засобами для термінової допомоги пацієнтам!

14:26 04.07.2024