Пролунав останній дзвоник для учнів нашої громади

Ось і пролунав останній дзвоник в навчальних закладах Агрономічної громади. У всіх навчальних закладах протягом 30-31 травня відбулися урочисті лінійки з нагоди свята. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Цьогоріч в нашій громаді їх налічується 158.

17:49 31.05.2024

В громаді відбувся традиційний весняний велопробіг на підтримку ЗСУ

25 травня відбувся в громаді відбувся традиційний весняний велопробіг та благодійний ярмарок, ініційований Агрономічною сільською радою, на підтримку Збройних Сил України. Девізом цьогорічного дійства стало гасло «Сила в єдності».

18:01 25.05.2024

Конкурс дитячих малюнків «Мій шериф»

До відзначення шостої річниці служби поліцейських офіцерів громади в Бохоницькому ліцеї проведено конкурс дитячих малюнків «Мій шериф».

15:28 24.05.2024

Просимо долучитися мешканців громади!

На сайті Президента України зареєстровано петиції про присвоєння звання Герой України мешканцю нашої громади, сержанту Кобчику Леоніду Степановичу (02.05.1971р.н.)

09:34 24.05.2024