Вітаємо з народженням хлопчика!

Сьогодні, сільський голова Сергій Сітарський привітав з поповненням родину Таїсії та Андрія Шевченко з Агрономічного. 14 липня вони стали батьками, народився синочок Тимофій.

15:33 23.07.2024

Засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,  інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 22 липня, відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,  інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

14:05 22.07.2024

Нова фільтраційна станція очищення питної води для Агрономічненського ліцею

Завдяки співпраці Агрономічної сільської ради та Міжнародного Медичного Корпусу сьогодні для Агрономічненського ліцею передано нову фільтраційну станцію очищення питної води виробництва компанії «Екософт». Це сучасна установка вартістю більше 1 000 000 грн.

15:34 19.07.2024

Дякуємо захисникам України за можливість жити і працювати під мирним небом!

Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський разом із заступником Тетяною Закревською зустрілися із захисниками нашої громади та подякували за  їхню мужність, відважність та патріотизм, вручивши нагрудний знак «ВЕТЕРАН ВІЙНИ» сімом мешканцям нашої громади:

15:24 19.07.2024

Свято Олімпійського прапора

Сьогодні в нашій громаді на базі Агрономічненського ліцею відбулося урочисте підняття Олімпійського прапора, присвяченого початку XXXIII Літніх Олімпійських Ігор, які триватимуть з 26 липня по 11 серпня у Парижі.

16:34 16.07.2024

Програма зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії

Національна інформаційно-роз’яснювальної кампанії стосовно підвищення енергоефективності, енергозбереження та ощадливого споживання енергоресурсів, у тому числі щодо стимулювання встановлення сонячних електростанцій та установок зберігання енергії населенням.

16:04 16.07.2024