Відбулася зустріч  на базі інноваційно-дослідницького центру «Бізнес – парк»

13  квітня у Вінницькому державному педагогічному університету ім. М.Коцюбинського відбулася зустріч  на базі інноваційно-дослідницького центру «Бізнес – парк». В заході взяли участь сільський голова Сергій Сітарський, начальник фінансового відділу Тетяна Чепорнюк, заступник начальника Національного агентства з питань державної служби, кандидатом наук з державного управління Андрій Заболотний, аспірантами і науково - педагогічними працівниками факультету права, публічного управління та адміністрування ВДПУ.

14:44 14.04.2023

Відбулася чергова 38 сесія

11 квітня відбулася чергова 38 сесія восьмого скликання в Агрономічної сільської ради. Порядок денний налічував 24 питання. У засіданні взяли участь 12 депутатів.

19:25 12.04.2023

11 квітня заступник сільського голови Тетяна Закревська взяла участь у  конференції «Координація діяльності у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі».

12:18 12.04.2023

Зустріч з керівництвом КП «Вінницяоблводоканал» та ТОВ «ЖЕК «Агрономічне»

Протягом останніх двох тижнів в Агрономічному відбувається обмеження водопостачання. Причиною цього стали борги ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» перед КП «Вінницяоблводоканал». 10 квітня за ініціативою сільського голови Сергія Сітарського та депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова проведено спільну робочу зустріч з представниками організацій, головами правлінь багатоквартирних будинків. За результатами спілкування прийнято рішення:

20:50 10.04.2023