Громадське обговорення проекту Детального плану території

02 травня в Будинку культури села Бохоники відбулося громадське обговорення проекту містобудівної документації Детального плану території обмежений автомобільною дорогою О-02-03-01 (Т-02-16) та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680500:01:010:0009 за межами населеного пункту с. Бохоники Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

12:10 04.05.2023

Допомога для Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини»

Агрономічна сільська рада співпрацює з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини». Сьогодні вже вдруге сільський голова Сергій Сітарський відвідав заклад та передав гуманітарну допомогу для дітей переселенців та немовлят позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених родин із дітками. Серед отриманого дитяче харчування (суміші, каші).

21:17 03.05.2023

Школярі нашої громади здобули третє місце в районних змаганнях з легкої атлетики

У вівторок, 2 травня в м. Вінниці, на стадіоні у Центральному міському парку ім. М. Леонтовича відбулися районні змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади серед учнів закладів середньої освіти Вінницької області у 2022/2023 навчальному році. У змаганнях взяли участь команди учнівської молоді 13 територіальних громад Вінницького району.

20:58 03.05.2023

Вітаємо родину Ковальчук з поповненням!

Наша громада поповнюється новими жителями. Ще одна мешканка Агрономічного з’явилася на світ 09 лютого. Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський привітав з народженням доньки Емілії родину Ковальчук.

19:16 01.05.2023

Чергове засідання Міжвідомчої ради

Сьогодні, 01 травня, під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Закревської відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,  інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії.

16:25 01.05.2023

Робоча зустріч з представниками Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії»

28 квітня відбулася робоча зустріч зустріч сільського голови Сергія Сітарського та членів Міжвідомчої ради з питань запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми з представниками Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії».

08:50 01.05.2023

Подарунки для закладів освіти напередодні Всеукраїнського дня футболу

Футбол, як органічна складова фізичної культури і спорту, є частиною культурного життя мешканців нашої громади, що сприяє збереженню і зміцненню здоров'я людини, організації  змістовного дозвілля. Тому сільська рада приділяє велику роль розвитку саме цього виду спорту.

14:44 28.04.2023