Вітаємо учасників відкритого Чемпіонату області з піхошідного туризму!

29-30 квітня в Сабарівському лісі проходив відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму. На змагання приїхали 55 команд з Вінничини та різних куточків України! Природа ж подарувала нам чудову сонячну погоду впродовж змагань. Команда «Гермес» інтенсивно готувалась до чемпіонату, хоча дощ часто заважав вийти на вулицю та повноцінно попрацювати на природі.

21:26 05.05.2023

Кардіограф для Бохоницького ФАПу

07 квітня на черговому сесійному засіданні прийнято рішення про виділення коштів для придбання кардіографа для ФАПу села Бохоники. Також сімейний лікар цього населеного пункту обслуговує Ільківку.

16:38 04.05.2023

Виїзний прийом громадян в селі Бохоники

З метою сприяння у вирішенні проблемних питань мешканців громади, ефективного  виконання своїх обов’язків, результативності  управлінських рішень,  вирішення питань соціального захисту мешканців громади  Сергій Сітарський здійснює виїзні прийоми  громадян. Чергова зустріч відбулася із жителями села Бохоники.

16:36 04.05.2023

Привітали з народженням дитини родину з Агрономічного

Наша громада поповнюється новими жителями. Вкотре, за традицією, привітали родину Безпрозванних з села Агрономічне. 01 квітня у щасливих батьків Євгена та Катерини народилася донечка Соломія. Сільський голова Сергій Сітарський привітав матір з радісною подією та вручив подарунок.

12:39 04.05.2023

Громадське обговорення проекту Детального плану території

02 травня в Будинку культури села Бохоники відбулося громадське обговорення проекту містобудівної документації Детального плану території обмежений автомобільною дорогою О-02-03-01 (Т-02-16) та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680500:01:010:0009 за межами населеного пункту с. Бохоники Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

12:10 04.05.2023

Допомога для Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини»

Агрономічна сільська рада співпрацює з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини». Сьогодні вже вдруге сільський голова Сергій Сітарський відвідав заклад та передав гуманітарну допомогу для дітей переселенців та немовлят позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених родин із дітками. Серед отриманого дитяче харчування (суміші, каші).

21:17 03.05.2023

Школярі нашої громади здобули третє місце в районних змаганнях з легкої атлетики

У вівторок, 2 травня в м. Вінниці, на стадіоні у Центральному міському парку ім. М. Леонтовича відбулися районні змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади серед учнів закладів середньої освіти Вінницької області у 2022/2023 навчальному році. У змаганнях взяли участь команди учнівської молоді 13 територіальних громад Вінницького району.

20:58 03.05.2023