ВІДКРИТТЯ АЛЕЇ СЛАВИ ВОЇНАМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ!

Сьогодні, 15 січня, в селі Агрономічне відбулося відкриття Алеї Слави воїнам, які загинули, захищаючи Україну. Так у громаді вшанували подвиг земляків-воїнів, які віддали життя за Батьківщину в російсько-українській війні з 2014 року.

16:19 15.01.2024

До уваги громадян!

У суботу, 13 січня, синоптики прогнозують на території Вінниччини хмарність, сніг, хуртовину, а на дорогах ожеледицю.

15:18 12.01.2024

Вітаємо з народженням доньки!

В громаді продовжують вітати сім’ї новонароджених. Сьогодні, традиційно, заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала родину з Агрономічного.

13:35 05.01.2024

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Сьогодні, 04 січня, в Будинку культури села Агрономічне відбулись громадські слухання «Детальний план території для розміщення житлової, громадської забудови на території обмеженої вул. Пирогова, ділянкою приватної форми власності з кадастровим номером 0520680200:01:004:1641 та садибною забудовою на провулках Світлий, Малиновий, Прополісний, Хлібний, Архітектурний, Срібний с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області», розроблений проектною організацією ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

14:35 04.01.2024

До Агрономічної сільської ради завітали щедрівники

Заряд позитиву і гарного настрою принесли сьогодні в Агрономічну сільську раду щедрувальники. За українськими традиціями завітали гості – маленькі вихованці ЗДО «Сонечко» разом зі своїми вихователями.

13:03 04.01.2024

Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?

Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої «третьої платіжки за газ».

10:20 03.01.2024