Гарний подарунок від Асоціації футболу Агрономічної ТГ

Сьогодні, 07 грудня, сільський голова Сергій Сітарський разом з керівником ГО «Асоціація футболу Агрономічної ТГ» Щербатюком Вадимом вручили набори зі спортивним інвентарем Агрономічному ЗДО «Сонечко» та Агрономічненському ліцею. Набори складаються з багатьох ігор, навчальних приладів, настільних приладь, м'ячів та іншого.

16:47 07.12.2023

Храмове свято Ільківки

Сьогодні, 6 грудня, село Ільківка відзначає своє Храмове свято. Цього року ми традиційно не святкуємо зі зрозумілих причин - в нашій країні війна. Тому ні про яке масове святкування сьогодні і не може бути мови. Але сільський голова Сергій Сітарський відвідав святкове богослужіння в місцевому храмі та вручив подарунок.

16:35 06.12.2023

Подарунки від Святого Миколая

Цьогоріч ми вперше святкуємо 6 грудня день Святого Миколая. Це найбажаніший для дітлахів день у році. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, моляться до Миколая, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

16:29 06.12.2023

Вітаємо новонародженого жителя нашої громади

Ще одна родина Агрономічної громади стала щасливішою, адже у них народився 10 листопада хлопчик Олександр. Тому в продовження доброї традиції заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала батьків Леоніда та Оксану з села Ільківка з поповненням.

16:58 05.12.2023