Подяка за підтримку ЗСУ

Агрономічна сільська рада активно допомагає ЗСУ у захисті  від російської навали. Сьогодні з словами вдячності та подякою завітали представники 120 бригади Сил ТрО України.

13:09 29.12.2023

Новорічні подарунки для гуртківців з Рівця

Є особливі свята, які чекають усі. Це зимові свята. Вони несуть із собою казку, яка особливо бажана для дітей, адже вони як ніхто інший вірять в дива та чекають на їх здійснення.

12:54 29.12.2023

Новорічні свята у закладах дошкільної освіти громади

Сьогодні, 29 грудня, у закладах дошкільної освіти «Сонечко» та «Дзвіночок» відбулися новорічні ранки. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  дітям  потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

17:34 28.12.2023

В Агрономічній сільській раді продовжують підтримувати ЗСУ

Агрономічна сільська рада продовжує підтримувати ЗСУ. Так, за кошти працівників ради закуплено інвенторний генератор. З таким зверненням до сільського голови Сергія Сітарського звернувся мешканець села Медвеже Вушко, котрий стоїть на захисті нашої Батьківщини з 05 березня 2022 року в бригаді «Чрвона калина».

17:32 28.12.2023

Вітаємо з поповненням родину Коваль!

Щастя для кожної родини – це народження дитини. 23 грудня справжня радість - в родині Коваль з села Бохоники, в них народився син Марк. Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський привітав батьків Володимира та Ніну з поповненням.

16:34 27.12.2023

До Агрономічної сільської ради завітали колядники

З побажаннями міцного здоров’я, злагоди, миру до Агрономічної сільської ради завітали колядники із  народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Брикса», які привітали колектив та відвідувачів з різдвяними святами.

16:38 26.12.2023

Дякуємо за допомогу!

Вкотре до нашої громади завітала гуманітарна місія «Проліска». Цього разу комплект термобілизни отримали діти 5-7 років із числа ВПО.

16:25 26.12.2023

Вітаємо юних футболістів з Медвежого Вушка!

24 грудня наші зовсім юні футболісти з Медвежого Вушка (ФК «Медведі Джуніор») за сприяння сільського голови Сергія Сітарського взяли участь у турнірі з футзалу "Vinnytsia futsal regional cup". Змагання відбулися в смт. Літин. За кубок боролися 8 команд, діти 2012-2013р.н., з яких лиш наша одна - сільська команда!

16:20 26.12.2023