16 лютого – День єднання!

14 лютого 2022 року Президентом України, на тлі загрози повномасштабної  російської агресії, було підписано Указ, яким 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Дата 16 лютого була обрана не випадково, адже саме у цей день, за розвідувальними даними західних країн, мало розпочатися повномасштабне вторгнення.

12:58 16.02.2024

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання з баскетболу

З метою реалізації ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України, популяризації видів спорту, збільшення рухової активності учнів, сьогодні, 13 лютого,  в Агрономічній громаді  у спортивній залі Бохоницького ліцею відбулися змагання з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Агрономічненського та Бохоницького ліцею, команди юнаків Медвежевушківського ліцею та Ільківської гімназії.

16:25 13.02.2024

Вітаємо родину Гокун з поповненням

Сьогодні, 09 лютого, сільський голова Сергій Сітарський привітав сім’ю Гокун із числа внутрішньо переміщених осіб, яка переїхала до нашої громади з Харкова, з народженням донечки Ніни.

15:53 09.02.2024

Відбулася 52 чергова сесія

08 лютого в Агрономічній сільській раді відбулася чергова сесія. У роботі взяли участь депутати, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів сільської ради та бажаючі мешканці громади. Порядок денний налічував 61 питання.

15:40 09.02.2024

Вітаємо з народженням сина!

Щастя для кожної родини – це народження дитини. 09 січня справжня радість -  в родині  Окопнюк з села Медвеже Вушко. В Івана та Ірини  народився син Лев. Сільський голова Сергій Сітарський  привітав  новоспечену матусю із поповненням у родині та вручив подарунок.

17:05 07.02.2024