Громада знову в скорботі

На превеликий жаль, Агрономічну громаду вчергове сколихнула сумна звістка – на війні з російським агресором, захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави, загинув житель села Агрономічне  - Подолинний Віктор Анатолійович, 22.01.1972 р.н. Під час виконання бойового завдання с.Вербове Пологівського району Запорізької області  віддав своє життя 20 грудня 2023 року.

13:19 02.02.2024

Зональні змагання з баскетболу 3х3

25 січня, у спортивній залі Агрономічненського ліцею відбулися  зональні змагання команд Вінницького району з баскетболу 3х3. Змагання були проведені в рамках обласної Гімназіади серед закладів середньої освіти. За перемогу змагалися команди юнаків та дівчат Агрономічної та Вороновицької територіальних громад. Перемогу і путівку на фінальні змагання  Вінницького району здобули команди Агрономічної громади. Вітаємо переможців!!!

16:05 26.01.2024

Шановні роботодавці! Нагадуємо про можливість отримати компенсацію за працевлаштування ВПО

Ви роботодавець, який бере на роботу ВПО? Не втрачайте можливості отримати компенсацію витрат на оплату праці! Відповідна програма підтримки діє з березня 2022 року і полягає у щомісячному відшкодуванні витрат на оплату праці за кожного працевлаштованого переселенця. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців. У 2023 році 186 роботодавців Вінниччини отримали компенсацію на суму 5,8 млн грн. На початку 2024 року у програмі надання компенсацій відбулися зміни. Зокрема, збільшилась загальна тривалість надання компенсації витрат із 2 до 3 місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з-поміж осіб з інвалідністю. Змінився також розмір компенсації, його прирівняли до мінімальної заробітної плати, і наразі він становить 7100 грн. Детальніше про послугу дивіться тут: https://shorturl.at/cewH7 Подати заяву на отримання компенсації можна в найближчому центрі зайнятості або через портал Дія ➡ https://n9.cl/2uzt9

16:03 26.01.2024

Громада попрощалася з Героєм

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта.

18:59 25.01.2024

Привітали з народженням сина!

За доброю традицією, яка склалася у нашій громаді, заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала родину Ємельянцевих Дмитра та Богдану з народженням сина. 13 січня вони стали батьками чудового хлопчика, Євгена.

17:32 23.01.2024

До уваги громадян!

Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, менш ніж 6056 грн — мають право на усі послуги системи БПД:

15:24 22.01.2024

З глибоким сумом та болем повідомляємо, що наша громада втратила ще одного Захисника

Захищаючи Україну від російських окупантів, 19 січня, поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області загинув житель села Медвеже Вушко, Василевський Сергій Тадеушович, 16.09.1977 р.н.

13:42 22.01.2024