Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області інформує суб'єкти господарювання про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2023 року № 1143 “Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки” було внесено зміни до  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2013 року № 440 “Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки”.

11:12 22.11.2023

Які послуги можуть одержати люди, які звернуться до бюро правничої допомоги?

Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правничу допомогу, тобто поміч у складенні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді.

11:03 22.11.2023

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

10:10 21.11.2023

Привітали з народженням сина

Щастя для кожної родини – це народження дитини. 12 листопада справжня радість - в родині Пашкових з Агрономічного, в них народився син Назар.

16:22 20.11.2023

Привітали родину Гуць з радісною подією

За гарною традицією, заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала родину Гуць Віктора та Тетяни з Агрономічного з народженням синочка Богдана. Хлопчик з’явився на світ 7 листопада.

15:03 17.11.2023

Допомога для наших воїнів

Агрономічна сільська рада завдяки співпраці з волонтерською організацією вкотре доправила допомогу для воїнів ЗСУ на передову.

14:52 17.11.2023

Вітаємо родину Єдинач з поповненням!

Наша громада поповнюється новими жителями. Ще одна мешканка Бохоників народилася 11 листопада. Сьогодні застуник сільського голови Тетяна Закревська привітала з народженням доньки Злати родину Єдинач.

13:36 17.11.2023