Дата: від до Скинути

В громаді долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Цьогоріч Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення відзначення події повʼязане з переходом на новоюліанський календар, бо дата встановлення Дня української писемності та мови визначена у день памʼяті Преподобного Нестора-Літописця.

13:43 27.10.2023

Засідання опікунської ради

Сьогодні, 26 жовтня, під керівництвом сільського голови Сергія Сітарського відбулося перше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Агрономічної сільської ради.

17:31 26.10.2023

Село Рівець відзначає Храмове свято!

Сьогодні, 26 жовтня, село Рівець відзначає своє Храмове свято. На жаль, другий рік триває війна. Тому  ні про яке масове святкування сьогодні і не може бути мови. Але сільський голова Сергій Сітарський разом з місцевими депутатами -  Марією Дем’яновою та Наталією Шибінською відвідали святкове богослужіння в храмі. Крім того, очільник громади вручив подарунок для релігійної громади села.

15:58 26.10.2023

В Україні реалізовують Програму «ВідновиДІМ»: відбудова пошкоджених будинків

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.

09:12 26.10.2023

Районні змагання з шахів

24 жовтня у приміщенні ДЮСШ № 6 м. Вінниці відбулись районні змагання з шахів. Представляла нашу громаду збірна команда  учнів закладів загальної середньої освіти, до складу якої увійшли Доценко Сніжана - учениця Бохоницького ліцею, Романова Руслана- учениця Медвежевушківського ліцею, Семенюк Олександр - учень Агрономічненського ліцею та Кравець Іван - учень Ільківської гімназії. Команда Агрономічної громади посіла І місце та була нагороджена кубком й дипломом. А також Кравець Іван увійшов до збірної команди, яка буде представляти Вінницький район на обласних змаганнях! Вітаємо переможців і бажаємо успіхів!!!

15:58 25.10.2023

Привітали з народженням доньки!

24 жовтня заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала родину Борець з села Бохоники з поповненням. 14 жовтня у них народилася донька Ульяна.

10:10 25.10.2023

Привітали з народженням доньки!

З радісною подією привітали в Агрономічній сільській раді родину Калініченко з села Агрономічне. 10 вересня в них народилася донька Олівія.

14:13 20.10.2023

Закон про відновлення е-декларування набрав чинності

10 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану».

14:11 20.10.2023