З миру по нитці – авто для ЗСУ

Агрономічна сільська рада продовжує активно підтримувати українських захисників, які мужньо боронять рідну землю від агресора.  Вкотре працівники ради долучилися до збору на автомобіль для 118 ОМБ (мінометний батальйон) і зібрали 15 000 грн. Саме в цій бригаді служить житель села Агрономічне Володимир Столяр. І це лише невелика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ.

14:48 14.11.2023

Вітаємо з народженням сина!

Щастя для кожної родини – це народження дитини. 30 жовтня справжня радість -  в родині  Ошовських з села Медвеже Вушко. В Сергія та Юлії  народився третій син – Матвій. Сільський голова Сергій Сітарський  привітав  новоспечену багатодітну матусю із поповненням у родині та вручив подарунок.

17:23 10.11.2023

Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. З нагоди свята в відбулись урочисті в Ільківці.

17:02 10.11.2023

ДЛЯ ФЕРМЕРІВ ВІННИЧЧИНИ: ЯК ЗАЛУЧАТИ ГРАНТИ

Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги» запрошує фермерів Вінницької області на тренінг про залучення грантів на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

17:05 09.11.2023