Дата: від до Скинути

Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»

Повномасштабний напад росії на Україну зробив мільйони людей біженцями. Європа відкрила свої кордони і тисячі сімей із маленькими дітьми змогли відчути себе у безпеці.

10:14 16.11.2022

У Бохоницькому ліцеї облаштували найпростіше укриття

На сьогодні всі комунальні заклади освіти громади вже обстежено та мають власні найпростіші укриття. Однак у Бохоницькому ліцеї під час прийомки школи в експлуатацію було дозволено використовувати як укриття невелике приміщення, в якому мали можливість сховатися працівники закладу та один клас. Відтак з вересня у ліцеї офлайн навчався лише 1-й клас.

10:10 15.11.2022

Вітаємо родину Рачкован з села Агрономічне

Добра традиція вітати родини громади з поповненням продовжується. 14 жовтня в родині Рачкован з села Агрономічне народився маленький козак, майбутній захисник Батьківщини, син Святослав.

10:08 15.11.2022

День села Горбанівки!

Щорічно, 14 листопада,  мешканці села Горбанівки відзначають День села. Цього року ми традиційно не святкуємо зі зрозумілих причин, в нашій країні війна. Але привітати жителів села не забули. Сільський голова Сергій Сітарський завітав до Горбанівки та звернувся до мешканців з вітальним словом. Очільник громади вручив подарунки батькам, діти яких народилися протягом року. Вихованцям гуртків подарував футболки для прийняття участі команд нашої громади на різноманітних конкурсах.

21:02 14.11.2022