В Агрономічній громаді відбувся благодійний ярмарок

Вже 243 дні ми всі разом продовжуємо працювати і будувати життя в воєнних реаліях. Продовжуємо боронити нашу країну в пам’ять про Героїв, які полягли від злочинних дій ворога. Сьогодні кожний робить свій внесок у спільну перемогу: б’ється з ворогом на передовій чи забезпечує надійний тил. В тому наша єдність, наша незламність і наш дух.

16:16 24.10.2022

Змагання з волейболу серед чоловічих команд

23 жовтня відбулись змагання першості Вінницького району з волейболу серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України.  Чемпіонат проходив в Стрижавці. З вітальним словом  до учасників звернулися: начальник відділу освіти Стрижавської селищної ради Світлана  Томусяк, голова районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі та Президент федерації волейболу Вінницького району  Микола Захаревич. В напруженій боротьбі команда «Юність» нашої громади, представлена спортсменами з сіл Агрономічне та Бохоники, виборола почесне ІІ місце.

11:14 24.10.2022

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Державне підприємство "Вінницьке лісове господарство"

10:36 24.10.2022

Вітання родині Слободянюк з Агрономічного

З радісною подією привітали в сільській раді сім’ю Слободянюк з села Агрономічне. 13 жовтня у Миколи та Альони народився синочок Дмитрик. Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський вручив подарунок батькові  та побажав сімейству і новонародженій дитині міцного здоров’я та Божого Благословення.

14:06 21.10.2022

Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua

09:55 21.10.2022

Вінницяобленерго» повідомляє про обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів

На Вінниччині вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії. Поки вони стосуються промислових споживачів. Про це повідомляє  АТ «Вінницяобленерго».

13:37 20.10.2022

«ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД»

Як свідчить аналіз пожеж основними причинами від яких виникають пожежі в осінньо-зимовий період є перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

12:22 19.10.2022