16:53 14.09.2023
Новини
За доброю традицією, яка склалася у нашій громаді, сільський голова Сергій Сітарський привітав родину з Агрономічного Гураль Дмитра Михайловича та Ольги Вадимівни з народженням сина. 19 серпня вони стали батьками чудового хлопчика, Михайлика.
Допомога для військових 81 бригади
Робити добрі справи в складний для країни час – це наш обов’язок.16:28 14.09.2023
БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ ГАЗУ - БЕЗПЕКА ЖИТТЯ!
Безумовно, природний газ є джерелом затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки. При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибухів, пожеж та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров’ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих. Щоб уникнути нещасних випадків, будьте завжди уважними при користуванні газом, неухильно дотримуйтесь правил експлуатації газових приладів! 1. ПЕРШ, НІЖ РОЗПОЧАТИ РОБОТУ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ – ВІДКРИЙТЕ ВІКНО. Приміщення, в яких працюють газові прилади, повинні добре провітрюватись. Під час роботи газового обладнання кватирки або фрамуги повинні бути відчинені. Двері в приміщення, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід, повинні мати в нижній частині щілину або круглі отвори для притоку свіжого повітря. Це забезпечить постійний приплив свіжого повітря та повне згоряння газу. Перед користуванням духовою шафою, її необхідно також провітрити, відкривши дверцята для припливу повітря до пальника духовки. ПАМ’ЯТАЙТЕ: Для повного згоряння 1 куб. м газу необхідно 10 куб. м повітря, якщо це природний газ (метан), і 27 куб. м повітря для зрідженого газу (пропану-бутану). Якщо не забезпечити приплив повітря в повному обсязі, то в процесі горіння буде виділятися чадний газ (оксид вуглецю СО), - надзвичайно отруйна речовина. Чадний газ не має ні кольору, ні запаху, ні смаку та легко змішується з повітрям. Він здатний навіть в мізерно малих концентраціях з’єднуватися з кров’ю у 200–300 разів швидше, аніж кисень. і накопичуючись, викликати важке отруєння. 2. ПЕРЕВІРТЕ ТЯГУ В ДИМОВИХ ТА ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ КАНАЛАХ Перевіряйте тягу в димових та вентиляційних канал перед увімкненням газових приладів, а також надалі впродовж їх роботи. Для того, щоб перевірити наявність тяги в димових та вентиляційних каналах, піднесіть до вентиляційної решітки смужку тонкого паперу. Якщо папір притягнеться до неї – тяга є, якщо ні – тяги немає. Користуватися відкритим вогнем (запалений сірник, запальничка, свічка чи цигарка) для перевірки наявності тяги в димових та вентиляційних каналах, категорично заборонено, адже в них можуть накопичуватися легкозаймисті речовини! Часто димар перебуває в повному порядку, однак тяга відсутня через те, що в кімнату перекритий доступ припливному повітрю. Відкрийте вікно і переконайтесь, що в приміщенні потрібно забезпечувати вентиляцію! Як свідчить статистика, - порушення тяги в димових та вентиляційних каналах спричиняє найбільшу кількість отруєнь чадним газом. Саме тому від їх справності залежать наша з вами15:09 14.09.2023
Iнформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»
У Вінницькій області стартувала15:04 14.09.2023
Агрономіна громада поповнюється новими жителями. 08 серпня у родині Малай Михайла та Тетяни народився хлопчик Дмитрик. Тепер у батьків вже троє богатирів, невдовзі сім’я отримає статус багатодітної.
14:15 13.09.2023
12 вересня, в приміщенні молодіжного центру «Квадрат» відбувся практичний семінар на тему «Моніторинг стратегії розвитку територіальних громад. Затвердження і виконання плану реалізації стартегії. Внесення змін до діючої стратегії регіонального розвитку громади».
14:02 13.09.2023
Зустріч з жителями с. Бохоники
10:47 13.09.2023
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», що
здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel
Trauma Coalition та ГО «Безбар'єрність» проводилося навчання з основ
психологічної підтримки для працівників служби зайнятості.
Наступний крок – масштабування знань на клієнтів служби: шукачів
роботи, роботодавців та партнерів.
Мета: створити власну, українську модель системи охорони психічного
здоров’я та психосоціальної підтримки, яка збере найкращі світові й вітчизняні
практики. Сформувати у українців звичку піклуватися про своє ментальне
здоров’я, щоб знайти в собі приховане джерело сили у складні часи.
З вересня 2023 року у Вінницькій обласній службі зайнятості розпочали
цикл тренінгів з розвитку навичок "Soft skills" на тему «Базовий курс
самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».
Як дати раду собі та ближнім в екстрених ситуаціях?
Як відновитися після пережитих травматичних подій?
Як знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе,
опановувати стрес, тривогу, гнів тощо?
На ці та інші питання можна знайти відповіді після проходження
тренінгу.
Графік проведення тренінгів ТУТ
Дізнатися більше, як виявити стрес у себе чи близьких, як підтримати,
контролювати і допомогти собі та іншим людям, побачити контакти,
посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися
про ментальне здоров’я – своє та людей поруч можна за посиланням
https://www.howareu.com/
16:46 12.09.2023
Вітаємо з народженням донечки Меланії
В Агрономічній громаді вже стало доброю традицією вітати батьків з поповненням в родині. Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський привітав родину Ярослава та Дар’ї Зуліних з народженням донечки Меланії, яка з’явилася на світ 01 вересня. Поява маленького дива - це не лише радість для батьків, а й для всієї громади, яка поповнюється новими жителями. Нехай дівчинка росте здоровою, щасливою, розумною, красивою та доброю. А батькам бажаємо сили, терпіння, достатку, приємних клопотів у вихованні маленького дива і якнайшвидшої Перемоги та мирного неба для щасливого дитинства донечки.16:42 12.09.2023