Про онлайн-платформу «Свідок»

Онлайн-платформа «Свідок» – це персональний воєнний щоденник українців. Портал, де люди описують своє життя під час війни і викладають факти воєнних злочинів, свідками, яких вони стали.

14:33 11.10.2022

День села Бохоники

Щорічно, в День Святого Івана Богослова  мешканці села Бохоники відзначають Храмове свято  та  День села. На жаль, через напад росії на нашу державу традиційне святкування неможливе, привітання в більшості були онлайн. Але 9 жовтня сільський голова Сергій Сітарський завітав до села Бохоники та вручив подарунки батькам, діти яких народилися протягом року. Вихованцям гуртків подарував футболки для прийняття участі команд нашої громади на різноманітних конкурсах.

13:34 10.10.2022

Відвідали Вінницьку міську клінічну лікарню "Центр матері та дитини"

Сьогодні заступник сільського голови Тетяна Закревська разом із головним спеціалістом Служби у справах дітей Аліною Шевченко завітали до Центру матері та дитини та передали гуманітарну допомогу для дітей переселенців та немовлят позбавлених батьківського піклування. Серед отриманого: засоби гігієни, дитячі підгузки,  дитяче харчування (суміші, каші, пюре).

16:50 06.10.2022

Дорожня карта «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено та опубліковано дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

09:24 05.10.2022

Діти для ЗСУ

З метою підтримки Збройних Сил України до Агрономічної сільської ради звернувся 5-річний житель села Агрономічне Андрій Радомський. Хлопчик намалював більше десятка малюнків, які хотів передати воїнам в гарячі точки.

10:24 04.10.2022

Народний депутат України Ірина Борзова провела зустрічі з родинами Захисників та Захисниць в Агрономічній громаді

За ініціативи Начальника Вінницької військової адміністрації Сергія Борзова  на Вінниччині триває проведення зустрічей з представниками сімей, рідні яких призвані до лав Збройних Сил України боронять нашу державу від російського агресора. Сьогодні до Агрономічної громади завітали: Народний депутат України Ірина Борзова, начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік, депутат Вінницької обласної Ради Тетяна Каменщук, заступник начальника Вінницької районної військової адміністрації Юлія Олійник.

17:20 03.10.2022