Скажи чесно, ти як?

За даними дослідження Gradus Research 71% опитаних українців відчували стрес через війну, водночас переважна більшість опитаних не зверталися за психологічною допомогою.

09:03 10.11.2022

В Агрономічній громаді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу на своєму фронті. З нагоди свята в Агрономічному Центрі культури та дозвілля відбулись урочисті.

21:12 09.11.2022

До Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини»

Сьогодні, 9 листопада, до Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини», які провели огляди дітей та жінок спеціалізованою мобільною бригадою! Всього спеціалістами опрацьовано 312 звернень, зроблено 25 кардіограм.

15:37 09.11.2022

День села Рівець!

Щорічно 8 листопада в день Димитрія Солунського село Рівець відзначає своє Храмове свято. На жаль, триває дев’ятий місяць війни… Важко. Нестерпно боляче від втрат. Тому  ні про яке масове святкування сьогодні і не може бути мова. Привітання для жителів села в більшості були онлайн. Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Віримо та знаємо, що все буде гаразд.

11:03 09.11.2022

Безоплатна правова допомога інформує

1 листопада набула чинності для України Стамбульська конвенція, яка вважається своєрідним золотим стандартом у сфері прав людини і європейських цінностей щодо ліквідації гендерно зумовленого насильства, насильства стосовно жінок і домашнього насильства.

10:03 08.11.2022