Підтримка ЗСУ в Агрономічній громаді

24 жовтня в селі Агрономічне відбувся благодійний ярмарок «Дари осені», зібрані кошти від якого на підтримку ЗСУ. Сьогодні завдяки учням 11 класу Агрономічненського ліцею, працівникам ЗДО «Сонечко», Центру культури та дозвілля та працівникам сільської ради придбано та передано генератор, який доправлять на передові позиції бійців-односельчан, які захищають нашу державу від ворога.

14:55 02.11.2022

Вітаємо родину Катеринчак з поповненням

Цьогоріч в Агрономічній громаді започаткували традицію вітати родини новонароджених малюків. Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський привітав родину Катеринчак з народженням синочка Володимира.

16:06 01.11.2022

До відома громадян!

В Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ»

15:22 28.10.2022

Відбулися зональні змагання з футболу серед ЗЗСО

Сьогодні,  25 жовтня, відбулися зональні змагання з футболу по програмі обласної Гімназіади серед ЗЗСО на базі Агрономічненського ліцею. На відкритті з  вітальним словом виступили сільський голова Сергій Сітарський, начальник відділу освіти МСКТ Агрономічної сільської ради Олександр Грустілін. Головний спеціаліст відділу освіти МСКТ Агрономічної сільської ради Микола Добровольський ознайомив присутніх з регламентом змагань.  Хвилиною мовчання було вшановано наших полеглих воїнів .

17:47 25.10.2022