Розпочато ремонт аварійного моста в селі Горбанівка

Виконуючи прохання мешканців села Горбанівка, сьогодні за сприяння сільського голови Сергія Сітарського розпочато ремонтні роботи аварійного містка по вулиці Польова. Питання знаходиться на контролі сільського голови. Маємо надію, що розпочаті роботи будуть зроблені швидко та якісно.

21:37 11.08.2021

Сьогодні, 11 серпня, відбулася нарада з керівниками громад на тему: «Реалії функціонування галузі охорони здоров'я. Завдання та виклики на ІІ півріччя 2021 та 2022 рік». В засіданні від нашої громади взяла участь заступник сільського голови - Тетяна Закревська. Обговорювали виклики та завдання в медичній сфері в зазначений період. Також піднімалося питання переходу на реімбурсації інсулінів за рахунок коштів НЦЗУ.

21:33 11.08.2021

Відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради

10 серпня відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради. Порядок денний налічував 97 питань. За результатами роботи постійних комісій було знято з розгляду три питання. Більшість питань мали земельний характер. Також депутати прийняли рішення про затвердження звіту про виконання бюджету громади за І півріччя. Крім того, розглядалось питання щодо змін до бюджету. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

21:29 11.08.2021

Про перебіг вакцинальної кампанії в регіоні

Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА під час брифінгу про перебіг вакцинальної кампанії в регіоні повідомив, що в області працює 203 пункти щеплень та 33 Центри масової вакцинації, доступні чотири види вакцин від COVID-19

21:23 11.08.2021

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора

Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.

11:29 11.08.2021

Вітаємо з 90-річчям!

7 серпня свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька с.Бохоники  - Васюта Галина Павлівна. Привітати ювілярку завітав депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков та сільський голова Сергій Сітарський.

09:40 10.08.2021

Щодо надання медичних послуг в селах Ільківка, Горбанівка, Рівець

Сьогодні відбулася зустріч з представниками «Вінницького центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької міської ради щодо забезпечення надання медичних послуг в селах Ільківка, Горбанівка, Рівець. Заступником сільського голови - Тетяною Закревською та начальником відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я – Дмитром Часовських обстежено приміщення ФАП. Наразі стоїть питання щодо технічного забезпечення оргтехнікою. Лікар - Гомон Валерія Володимирівна, попередньо буде приймати двічі на тиждень. Про інші умови буде повідомлено додатково.

17:06 09.08.2021