"Всім серцем любіть Україну свою"

«Всім серцем любіть Україну свою» - саме під такою назвою 20 серпня відбувся святковий концерт до 30-і річниці Незалежності України в селі Бохоники. Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність.

10:45 21.08.2021

Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього

20 серпня в селі Бохоники відбулося вшанування пам'яті та покладання квітів до пам’ятника учаснику ООС – Проценку Андрію Юрійовичу. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх захисників України, які віддали свої життя відстоюючи честь, волю та незалежність рідної держави та поклали квіти до пам'ятника загиблим героям. В заході взяли участь сільський голова Сергій Сітарський працівники сільської ради та жителі села.

10:31 21.08.2021

Привітали з 90-річчям

19 серпня свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Бохоники – Кирилюк Ганна Василівна. Завітав привітати ювілярку сільський голова Сергій Сітарський. Побажав ювілярці міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

10:24 21.08.2021

До 30-річчя Незалежності України відкрито оновлений Подільський регіональний онкоцентр – знаковий об’єкт «Великого будівництво-2021» у Вінниці!

Сергій Борзов повідомив, що спільними зусиллями обласної державної адміністрації та народних депутатів України з державного бюджету на оновлення Подільського онкоцентру вдалося залучити 64 млн грн. З них 44 мільйони – субвенція на соціально-економічний розвиток, яку залучили з державного бюджету народні депутати України від «Слуги Народу» – Анатолій Драбовський та Максим Пашковський. З Державного фонду регіонального розвитку 20 млн грн спрямовано на реконструкцію хімітерапевтичного корпусу.    Очільник області наголосив, що 5 років головний лікар онкоцентру Володимир Шамрай вів «переписку» зі всіма міністрами охорони здоров’я України. Десять народних депутатів втручались у процес придбання. Але тоді так і не змогли. Лише торік все зрушилось з місця – це великий крок у розвитку радіологічної служби вінницького онкоцентру.    «Вдячний Анатолію Драбовському та Максиму Пашковському за 44 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, які використали на придбання обладнання для Вінницького регіонального онкологічного центру. Завдяки цим коштам було придбано лінійний прискорювач і комп’ютерний томограф», – наголосив Голова ОДА.    Для потреб онкоцентру придбано медичний лінійний прискорювач ELEKTA SYNERGY PLATFORM з комплексом обладнання: СКТ для планування променевої терапії, дозиметричне обладнання для (щоденної, щоквартальної, річної) перевірки роботи пучка лінійного прискорювача.  «Це велика подія. Вінниця і вінничани давно чекали на це. Це новітнє обладнання, яке рятуватиме життя наших громадян. Це зовсім інша технологія та зовсім інші можливості лікування», – зауважив народний депутат України Анатолій Драбовський.    Своєю чергою, народний депутат України Максим Пашковський зауважив, що відкриття модернізованого відділення онкоцентру – це спільна командна робота народних депутатів партії «Слуга народу» від Вінниччини: «Народні депутати України, об’єднавши зусилля з обласною державною адміністрацією та керівництвом Подільського регіонального центру онкології здійснили те, про що точилися розмови протягом понад десятиріччя. Ми звикли робити, а не говорити. За вісім місяців було реконструйоване відділення, добудовано два поверхи, а також придбано вкрай необхідне для лікування онкохворих обладнання».  За статичними даними щороку в Україні збільшується кількість онкологічних хворих. Відтак, оновлене хіміотерапевтичне відділення та сучасне обладнання вкрай важливе для мешканців не лише Вінниччини, а й сусідніх областей.    «Оновлене хіміотерапевтичне відділення Подільського регіонального онкоцентру цьогоріч є знаковим об’єктом в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Великого будівництва» до 30-річчя Незалежності нашої держави. «Велике будівництво» змінює медичну інфраструктуру на краще. Оновлене відділення, в складі якого ще додаткових сорок ліжок для амбулаторного лікування хворих, до існуючих 360, створює сучасні, комфортні умови для пацієнтів. Це значно пришвидшить темпи їхнього лікування та дозволить зменшити інвалідизацію населення», – наголосила перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна.

10:13 21.08.2021

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Агрономічної територіальної громади

Повідомляємо, що  заклади дошкільної освіти Агрономічної територіальної громади відновлюють роботу  з 27 серпня 2021 року з обов’язковим дотриманням протиепідемічного режиму відповідно до постанови постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

15:15 20.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з днем народження головного бухгалтера відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Мельник Марію Іллівну. Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

17:34 18.08.2021